E-TİCARET

Image

E-Ticaret yazılımları ile sanal mağazanızı hızlı bir şekilde kurarak, İnternet üzerinden satış yapmaya başlayabilirsiniz. Hizmet kapsamında tüm altyapınızın güncelleme ve teknik desteği tarafımızdan karşılanır. Size düşen ürünlerinizi ekleyip satışlara başlamak olacaktır.

365 gün ve 7/24 saat boyunca ulaşılabilir modern ve teknolojik gelişmiş E-Ticaret web sitesi tasarımı geliştirme hizmetleri sunuyor. Biz kullanıcı dostu, nominal maliyeti, daha fazla çıkış garantisi, daha fazla online stok güncelleme tesisi, güvenli E-Ticaret web tasarım hizmetleri sunuyoruz.

Tam bir alışveriş ya da satın alma deneyimi sağlamak için birçok E-Ticaret web geliştirme hizmetleri sunmaktayız.

Müşterilerimiz için yeterince verimli ve müşteri taleplerini karşılamak için yeterli büyütülebilir kendi E-Ticaret uygulama hizmetleri kullanılarak istedikleri modülleri eklemeleri sağlanabilmektedir.

Uzman ekibimiz tarafından tasarlanan E-Ticaret siteleri size kendi ürünlerinin üzerinde yönetim, detaylandırma, fiyat ve sevkıyat yönetimini kolayca yapmanız sağlanmaktadır. Müşteriler dahili resim editörü, arama özelliğini kullanarak kendi ürünleri için gerekli resimleri yükleyebilir.

Maya Reklam ekibi E-Ticaret web tasarım zamana önem veren ve titizlikle işlerini müşterilerinin istekleri doğrultusunda sonuçlayan bir firmadır.

Amacımız şirketlerin marka ve kültürünü yansıtan çarpıcı tasarımları ile muhteşem bir alışveriş deneyimi sunmaktır. En kısa sürede E-Ticaret uzmanlarımız ile konuşun ve onların önerilerini alın.